Paaspret op het Eggeplein
Op zaterdag 19 april 2025 wordt het Eggeplein omgetoverd tot een feestelijke paaslocatie voor een gezellig en speels Paasevenement!
- Datum
- zaterdag 19 april 2025 van 09:00 tot 20:00
- Locatie
- Eggeplein
Dit vrolijke feest is speciaal georganiseerd voor kinderen van 1 tot 11 jaar. Om iedereen een eerlijke kans te geven, worden de kinderen verdeeld in twee leeftijdsgroepen.
Op zoek naar het gouden ei!
Tijdens het evenement gaan de kinderen op jacht naar kleurrijke (plastic) paaseieren, die overal op het plein verstopt liggen. Maar er is een extra verrassing: tussen de eieren zitten ook enkele gouden eieren! Wie een gouden ei vindt, mag deze inleveren in de Hoeskamer en ontvangt een speciale prijs.
Kleurwedstrijd & gezelligheid
Naast het eieren zoeken is er ook een kleurwedstrijd! Haal een leuke kleurplaat op, lever je mooiste creatie in en maak kans op een leuke prijs. Natuurlijk zorgen we voor een gezellige sfeer met vrolijke paasversiering en lekkere traktaties.
Meer informatie?
Houd de flyer in de gaten die medio maart in de wijk De Eggen wordt verspreid. Dit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door betrokken buurtbewoners in samenwerking met de gemeente. Kom gezellig langs en vier Pasen met ons mee!